Půjčovna Elektrocentrála 7 kW – MEDVED GRIZZLI-9000 B

Profesionální benzínová třífázová elektrocentrála s výkonem 7 kWA/400V, motor BRIGGS s ručním startem.

Profesionální třífázová elektrocentrála MEDVED Grizzli 9000 B CCL se spolehlivým motorem BRIGGS je vhodná ve stavebních i průmyslových provozech, v nouzovém, v havarijním a dalším náročném nasazení. Tato elektrocentrála má pro svou kvalitu a spolehlivost své uplatnění ve velkém okruhu odborných i soukromých aplikací. Elektrocentrála je vybavena základní kapacitní regulací napětí CCL pro napájení běžných elektrospotřebičů, čerpadel a motorů.

Vlastnosti:
Kvalitní elektrocentrála kompaktních rozměrů, díky regulaci napětí CCL je vhodná pro napájení elektromotorů i běžných spotřebičů, spolehlivý motor BRIGGS, značkový odolný alternátor LINZ, snadná manipulace díky podvozku. Elektrocentrály MEDVED jsou vyráběny v České republice jako vysoce kvalitní zdroje elektrické energie pro profesionální použití.

Pozor: Naše elektrocentrály jsou používány především na stavbách v kombinaci se stavebními stroji a pro připojení choulostivých součástek – např. servery, počítače a další počítačově řízené zařízení, hudební aparatura apod. nejsou vhodné.

Ceník půjčovny strojů a nářadí

Doba bez DPH s DPH
1 až 4 hodiny: 315 Kč 381 Kč
1 až 3 dny: 450 Kč 545 Kč
4 až 14 dní: 380 Kč 460 Kč
15 dní a více: 350 Kč 424 Kč
Víkend: 675 Kč 817 Kč

Parametry

Palivo: Benzín (Natural 95)
Napětí/frekvence : 400-230/50 V/Hz
Provozní výdrž (zatížení 75%) : 2,1 h
Hmotnost: 79 kg
Motor, Typ: BRIGGS 25T2
Výkon: 7,2 kW
Startování: Ruční

Dokumenty ke stažení

Návod k obsluze stáhnout

    Zašlete nám poptávku

    * Položky jsou povinné

    Rezervace stroje prostřednictvím poptávkového formuláře je platná až po potvrzení termínu zápůjčky pracovníkem MITOP HB (telefonicky či e-mailem).