Novinka v půjčovně – PLYNOVÝ TERASOVÝ SÁLAČ BP 13 od 350 Kč/den

Rozšiřujeme nabídku pronájmu topidel o terasové plynové sálače Master s výkonem 5 kW – 13 kW. Ohřejte se bez závislosti na elektrickém proudu. Palivo: propan-butan, láhev 10 kg. Pro snadnou manipulaci disponují sálače podvozkem, pro větší stabilitu mají integrované závaží.

Sálače Master BP 13 jsou vhodné pro vytápění na zahrádkách a terasách. Díky těmto topidlům si můžete užívat rodinné, kulturní či sportovní akce bez ohledu na chladnější počasí.  Více informací, ceny pronájmu a rezervace zde: Plynový sálač BP 13

Pořádáte-li častěji venkovní akce a chcete mít vlastní topidlo, rádi Vám nový terasový sálač prodáme, stejně jako všechna další topidla, která najdete u nás na půjčovně.

Další akuality z naší půjčovny nářadí a strojů

PŘEDSTAVUJEME minirýpadlo Komatsu PC30MR

Novinka z řady všestranných minirýpadel v naší půjčovně – MINIRÝPADLO KOMATSU PC30MR.

S provozní hmotností 3 380 kg a kompaktní, lehkou a velmi odolnou konstrukcí je tento stroj vhodný pro práci v jakýchkoliv podmínkách, především pak ve stísněných pracovních prostorech.

Toto rýpadlo nabízí prvotřídní ovladatelnost a komfort pro zkušené posádky i pro začátečníky. Kabina je navržena tak, aby bylo zajištěno bezpečné a pohodlné pracovní prostředí. Funkce automatického řazení rychlostních stupňů zajištuje plynulý a účinný provoz. V případě zájmu dopravíme stroj až na stavbu.

Více informací, ceny pronájmu a poptávkový formulář naleznete zde: Minirýpadlo Komatsu PC30MR

PODKOPOVÉ LŽÍCE (2 ks) A SVAHOVACÍ LŽÍCI (1 ks) máte V CENĚ NÁJMU!

DRCENÍ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ MOBILNÍM ČELISŤOVÝM DRTIČEM

Mobilní čelisťový drtič KOMPLET K-JC704 – nenahraditelný pomocník při zpracování hrubého výkopového a stavebního odpadu při rekonstrukcích, demolicích a stavbách.

Pronájem včetně obsluhy! Cena se určuje za tunu zpracovaného materiálu: závisí na druhu a množství drceného materiálu a na požadované frakci (velikosti) výstupu.

S poptávkou nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 775 919 561 nebo na emailu pavel@mitophb.cz

Mobilní drtič K-JC704 rozdrtí až 90 tun za hodinu – výkon a způsob fungování stroje závisí na druhu drceného materiálu. Tento stroj dokáže drtit materiál o rozměrech až 16″ x 12″ na velikost od 3/4″ do 3-1/4″, velikost výstupu lze hydraulicky nastavit pomocí dálkového ovladače na jakoukoli velikost v tomto rozsahu. Drtič pracuje nejlépe s tvrdými, křehkými materiály, jako je beton, vápenec, pískovec, žula, asfalt a další přírodní horniny.

Těšíme se na společné projekty!

DRTIČ DŘEVNÍ HMOTY – rozšíření sortimentu zahradní techniky

Do sortimentu zahradní techniky jsme zařadili výkonný motorový DRTIČ DŘEVNÍ HMOTY – lze drtit větve až do průměru 14 cm.

Více podrobností, cenu pronájmu a rezervační formulář  k tomuto stroji naleznete zde: PŮJČOVNA/Zahradní technika/drtiče

Drtič má drtící buben osazený noži i kladívky. Díky tomuto systému má rozdrcený materiál takovou strukturu, že se rychleji rozkládá.
Díky robustnímu vkládacímu pásu lze bez potíží zpracovávat i problémové materiály jako je šípek nebo trnka. Je možné drtit také drobné organické materiály, např. odřezky větví, trávy nebo zbytky ovocné sklizně. Stroj disponuje třemi programy drcení materiálů (listnaté stromy – jehličnaté stromy – čisté dřevo). Stroj lze převážet i za osobním automobilem (ŘP sk. B). 

PŘEDSTAVUJEME smykový nakladač Komatsu SK820

Naše novinka z řady výkonných a spolehlivých strojů v půjčovně: SMYKOVÝ NAKLADAČ KOMATSU SK820

Zrychlete a ulehčete si práci na staveništi použitím smykového nakladače.
Komatsu SK820 vás přesvědčí svým vynikajícím výkonem. Hydraulický systém CLSS zaručuje snadnou ovladatelnost a rychlost. Ke stroji je v ceně nájmu k dispozici lopata s automatickým vyrovnáváním sklonu a také paletizační vidle. Prostorná kabina vybavená topením zaručuje obsluze komfort při práci v každém ročním období. 
 
Více podrobností, ceny pronájmu a poptávkový formulář: Smykový nakladač SK820       – těšíme se na vás!

JIHLAVSKÁ POBOČKA OD LEDNA 2024 NA NOVÉ ADRESE

V novém roce do další stavební sezóny se v Jihlavě na vás těšíme s rozšířenou nabídkou techniky k pronájmu na novém místě.

Od 2. ledna 2024 nás najdete na této adrese:

MITOP HB, s.r.o., U Městského nádraží 2203/12, 586 01 Jihlava

Změna místa provozovny přinese lepší dopravní dostupnost – umístění mimo centrum města (výpadovka na Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov a Znojmo) a také dostatek prostoru na nový sortiment strojů. Jistě oceníte i pohodlnější nakládku a vykládku strojů v areálu.
 
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 777 229 990. Jsme tu pro vás!