Drtič větví GTM – Novinka na půjčovně

OD LISTOPADU 2018 NOVĚ PRONAJÍMÁME PROFESIONÁLNÍ BENZÍNOVÝ DRTIČ VĚTVÍ.
Srdcem celého výkonného drtícího systému je velký buben, na kterém jsou namontovány dva nože z ušlechtilé oceli (jsou otočné a dají se brousit). Na těle stroje je namontován jeden protinůž, o který se větve drtí a tvoří výborně využitelné dřevěné štěpky. Velkou výhodou systému je, že si větve přitahuje sám – obsluha pouze vkládá větve do násypky.
Díky motoru uloženému pod vstupním komínem je drtič velmi kompaktní a nezabere mnoho místa při skladování. Rovněž těžiště leží v ideální poloze a se strojem se tak poměrně snadno manipuluje. Stroj můžete na místo určení vléci nebo ho lze velmi snadno rozložit na jednotlivé části, potom ho bez problémů převezete v běžném osobním automobilu. Rozmontování nebo smontování stroje přitom nezabere více než 5 minut.

Drtič větví GTM – informace

 

Další novinky z naší půjčovny nářadí a strojů

Momentky z předváděcí akce

Dne 11. 10. 2018 proběhla v areálu u Havlíčkova Brodu plánovaná předváděcí akce.

Praktické ukázky řezání stěnovou pilou i vrtání diamantovou jádrovou vrtačkou zcela splnily očekávání. V praxi byly potvrzeny hlavní výhody práce s těmito profesionálními stroji.

Při otevřené debatě byly naším zkušeným pracovníkem zodpovězeny veškeré dotazy týkající se využití strojů a zaměření prováděných prací.

Zástupci společnosti Hilti představili vybrané novinky ze sortimentu ručního nářadí, především z okruhu aku nářadí, o které byl největší zájem.

Věříme, že pro všechny zúčastněné bylo toto setkání přínosem a děkujeme za přízeň a za účast! Těšíme se opět na viděnou na některé z dalších akcí, které pro vás připravíme.

 

Rotační laser Hilti PR 30-HVS A12

Robustní venkovní rotační laser s 360° ochranou proti nárazu a rychlonabíjecím

Li-ion akumulátorem, pro horizontální a vertikální aplikace a digitální sklony

  • Přesnost: ±0.5 mm při 10 m
  • Provozní rozsah s laserovým přijímačem (průměr): 2-600 m
  • Typy sklonů: Jedna osa

Ceník: Rotační laser Hilti PR 30-HVS A12