POZOR OBJÍŽĎKA U POBOČKY HAVLÍČKŮV BROD >> více informací <<

CENIK_2019_MITOPHB

Další akuality z naší půjčovny nářadí a strojů

NA ČISTOTĚ ZÁLEŽÍ! PODZIMNÍ SLEVA 15 % NA PRONÁJEM ČISTICÍCH STROJŮ

Udržujte pořádek na pracovišti, předávejte čisté a bezpečné staveniště. V sortimentu půjčovny si vyberete z mnoha užitečných pomocníků pro odsávání při provádění stavebních prací, pro úklid podlah a čištění koberců.

  • PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE zn. TASKI A KÄRCHER – Obratné ručně vedené automaty na aku pohon. Tyto mycí stroje jsou vhodné pro čištění menších a středně velkých ploch – např. skladovacích prostorů, hal a výrobních provozů, restaurací a kuchyní, obchodních prostorů, kanceláří, chodeb, aj. Stroje jsou vhodné pro údržbové pravidelné čištění podlah, ale také pro základní čištění a zbavení se mastnoty a nečistot. K podlahovým myčkám nabízíme k prodeji čisticí prostředky zn. Kärcher.
  • VYSAVAČE – průmyslové tříturbínové na podlahové vysávání za sucha – ideální pro úklidy dílen, skladů i výrobních hal / stavební vysavače pro suché i mokré sání – odstraňují prach např. při broušení, řezání, drážkování, vrtání a suchém jádrovém vrtání. Možnost automatického zapínání při spuštění připojeného přístroje.
  • ČISTIČE KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ zn. KÄRCHER – pro úklid kanceláří, společenských místností, bytových prostor, autoúprava, textilní povrchy.

PRONÁJEM LEŠENÍ SE SLEVOU 40 %

Na nové pronájmy fasádního lešení započaté v období od 1. 12. 2022 bude do dne 31. 3. 2023 poskytována sleva ve výši 40 % ze základní smluvní ceny půjčovného.

Sleva se nevztahuje na montáž/demontáž, manipulaci a přepravné.

Zpracování cenové nabídky je zdarma. Poptávky a rezervace zasílejte na leseni@mitophb.cz nebo volejte na telefonní číslo 774 290 031.

 

PŘÍJEZD NA POBOČKU HAVLÍČKŮV BROD

Informace k dostupnosti pobočky v Havlíčkově Brodě: PŘÍJEZD DO PROVOZOVNY HAVLÍČKŮV BROD je od 1. 6. 2022 veden Z OBCHVATU MĚSTA (po silnici 34). Vjezd našim zákazníkům je POVOLEN. 

Ulice Kyjovská z ulice Žižkova je nadále uzavřená a neprůjezdná.

Omlouváme se za dopravní komplikace spojené se stavbou.

Děkujeme za Vaši trpělivost a za pochopení.

 

NOVINKA V PŮJČOVNĚ – DIESELOVÁ STACIONÁRNÍ ELEKTROCENTRÁLA

Nově nabízíme k pronájmu naftový generátor o výkonu 40 kW.

Tato třífázová stacionární elektrocentrála je vhodná k využití jako zdroj napětí na stavbách, při montážních pracích, jako záložní zdroj při výpadku elektrické energie, při pořádání festivalů či sportovních akcí.

Rezervace a ceník zde: Elektrocentrála AG3-60

VYUŽÍVEJTE VÝHOD ZÁKAZNICKÉ KARTY

KARTA MITOPKA

– sbírejte razítka a ušetříte za pronájem strojů!

Za každý pronájem získáte razítko do zákaznické karty a část nákladů nakonec zaplatíme za Vás.

Bližší informace zde: https://www.mitophb.cz/mitopka-zakaznicka-karta/