POZOR OBJÍŽĎKA U POBOČKY HAVLÍČKŮV BROD >> více informací <<

Akce_BONA_WoolPad

Další akuality z naší půjčovny nářadí a strojů

Nově v půjčovně – VÁLEČKOVÁ VIBRAČNÍ DESKA NA DLAŽBU

 
VÁLEČKOVÁ VIBRAČNÍ DESKA MIKASA MVB-85H

– žádaný a důležitý pomocník při hutnění dlažby.

Deska při práci hladce přejíždí přes hutněný materiál – je vhodná především pro hutnění velkoformátové dlažby nebo dlažby s povrchovou úpravou. Válečkový systém minimalizuje riziko praskání rohů nebo hran hutněné dlažby. Válečky z tvrdé pryže zabraňují poškrábání povrchu hutněného materiálu malými kamínky. S tímto strojem dosáhnete zhutnění i podél stěn.

Více informací + parametry stroje, ceny a možnost rezervace naleznete zde: https://www.mitophb.cz/…/valeckova-vibracni-deska-90kg…/

 

ODMĚNA až 1 500 Kč bez DPH – VYUŽÍVEJTE BONUS ZÁKAZNICKÉ KARTY

S okamžitou platností navyšujeme BONUS NA ZÁKAZNICKÉ KARTĚ MITOPKA
na 1 500 Kč bez DPH – VĚRNOST SE PROSTĚ VYPLATÍ!
 
Přijďte si pro odměnu podle vlastního výběru. Vy sami se rozhodujete a volíte, na jaký pronájem si bonus uplatníte.
Sbírejte razítka za jednotlivé pronájmy a ušetřete až 1 500 Kč bez DPH!
Více informací o věrnostním programu naleznete zde: https://www.mitophb.cz/mitopka-zakaznicka-karta/
 
Ještě nemáte svoji zákaznickou kartu? Tak neváhejte a zastavte se, těšíme se na Vás.
Zákaznická karta je pro Vás k dispozici na všech našich provozovnách.

Rozšiřujeme sortiment půjčovny – PORTÁLOVÁ PILA NA OBKLADY A DLAŽBU

OBKLADAČI, PODLAHÁŘI I KUTILOVÉ POZOR – NOVINKA V PŮJČOVNĚ
 
Stolová portálová diamantová pila s laserem a délkou řezu až 132 cm značky RUBI – výrobce profesionálního nářadí pro obkladače a stavebnictví.
 
Potřebujete přesně řezat menší i velkoformátové obklady a dlažbu? Tady je řešení!
 
Do sortimentu půjčovny jsme zařadili robustní mobilní diamantovou pilu RUBI DIAMANT DS-250N/1300, která je ideální pro řezání keramických obkladů a dlažeb a dalších materiálů.
Více informací, ceny a možnost rezervace naleznete ZDE
 

Novinka v půjčovně – PLYNOVÝ TERASOVÝ SÁLAČ BP 13 od 350 Kč/den

Rozšiřujeme nabídku pronájmu topidel o terasové plynové sálače Master s výkonem 5 kW – 13 kW. Ohřejte se bez závislosti na elektrickém proudu. Palivo: propan-butan, láhev 10 kg. Pro snadnou manipulaci disponují sálače podvozkem, pro větší stabilitu mají integrované závaží.

Sálače Master BP 13 jsou vhodné pro vytápění na zahrádkách a terasách. Díky těmto topidlům si můžete užívat rodinné, kulturní či sportovní akce bez ohledu na chladnější počasí.  Více informací, ceny pronájmu a rezervace zde: Plynový sálač BP 13

Pořádáte-li častěji venkovní akce a chcete mít vlastní topidlo, rádi Vám nový terasový sálač prodáme, stejně jako všechna další topidla, která najdete u nás na půjčovně.

NA ČISTOTĚ ZÁLEŽÍ! PODZIMNÍ SLEVA 15 % NA PRONÁJEM ČISTICÍCH STROJŮ

Udržujte pořádek na pracovišti, předávejte čisté a bezpečné staveniště. V sortimentu půjčovny si vyberete z mnoha užitečných pomocníků pro odsávání při provádění stavebních prací, pro úklid podlah a čištění koberců.

  • PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE zn. TASKI A KÄRCHER – Obratné ručně vedené automaty na aku pohon. Tyto mycí stroje jsou vhodné pro čištění menších a středně velkých ploch – např. skladovacích prostorů, hal a výrobních provozů, restaurací a kuchyní, obchodních prostorů, kanceláří, chodeb, aj. Stroje jsou vhodné pro údržbové pravidelné čištění podlah, ale také pro základní čištění a zbavení se mastnoty a nečistot. K podlahovým myčkám nabízíme k prodeji čisticí prostředky zn. Kärcher.
  • VYSAVAČE – průmyslové tříturbínové na podlahové vysávání za sucha – ideální pro úklidy dílen, skladů i výrobních hal / stavební vysavače pro suché i mokré sání – odstraňují prach např. při broušení, řezání, drážkování, vrtání a suchém jádrovém vrtání. Možnost automatického zapínání při spuštění připojeného přístroje.
  • ČISTIČE KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ zn. KÄRCHER – pro úklid kanceláří, společenských místností, bytových prostor, autoúprava, textilní povrchy.